KONST / Litografier / Färglitografi 12012182
nr 1201 2182
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 190/290, bladets mått: 44x30 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:40:49
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr